Про знешкодження терориста повідомив полковник ЗСУ Анатолій Штефан. Інших деталей про ліквідацію терориста "Бабая" Штефан не повідомив.

Дивіться також Мінус ще 630 окупантів, літак і гелікоптер: втрати ворога на 19 жовтня

У Росії підтверджують загибель "Бабая"

Російські телеграм-канали теж пишуть, що Можаєв відійшов у вічність. Однак пропагандисти стримано пишу, мовляв, терорист "Бабай" нібито помер, а не був ліквідований.

Ще у 2014 році "Бабай" лякав українців погрозами, які у 2022 році використовувала російська пропаганда. Зокрема, "Бабай" казав, що нібито найближчим часом Київ буде захоплений. Тезу про "Київ за три дні" використовували й пропагандисти на початку повномасштабного вторгнення.

"Побив горщики" з Гіркіним, зберігав марихуану: що відомо про "Бабая"

ЗМІ активно почали писати про "Бабая" під час анексії Криму у 2014 році та початку війни на Сході України. На Донбасі терорист командував "Вольчою сотнею". Восени 2014 року "Бабай" втік з Донбасу, коли російські військові зазнали невдачі в Краматорську.

Тоді російський терорист Ігор Гіркін-Стрєлков, якого утримують у Росії, бідкався, що "Бабай" і велика група так званих "казаків" дезертували з Донбасу.

За словами Гіркіна, Можаєв відмовився виконувати накази. Після втечі в окупований Крим у 2014 році "Бабай" фантазував, що Росії вдасться захопити Слов'янськ і Краматорськ.

Можаєв розповідав, що він вирішив приїхати в Україні, оскільки у Росії його розшукують за вбивство.

"Кавказ.Реалии" писали, що Можаєв був засуджений за зберігання марихуани. Можаєву загрожувало до п'яти років позбавлення волі або штраф до 300 тисяч рублів за двома статтями Кримінального кодексу. Зрештою, суд засудив його до штрафу лише в 60 тисяч.

Можаєв штрафу не сплатив, тому в березні 2022 року в Росії було порушено виконавче провадження.

За даними ЗМІ, Можаєв із вересня 2013 року перебуває у федеральному розшуку за бійку в кубанській станиці Висілки. Бабаю інкримінують вбивство.

У 2016 росіяни заявили, що відкрили проти банди "Бабая" розслідування, адже виявилося, що Можаєв та його спільники займалися зґвалтуваннями та вбивствами.

Олександр Можаєв народився 1977 року в Білоріченську. З 1990-х років перебував у козачому формуванні "Вовча сотня" в рідному місті.