Мама з донькою йшли викидати сміття до контейнера, коли під'їхала машина комунальників. Водій побачив порожні сміттєві баки, він одразу почав здавати назад, фактично у спину людям. Дитина опинилася під колесами.

До речі Сміттєвоз на смерть збив 6-річну дівчинку на Чернігівщині

Був нелюдський крик

Вітчим загиблої розповів, що водій переїхав дівчинку задніми колесами. Він зупинився, коли матір вибігла навколо. У цей момент дитина вже опинилась під передніми колесами автівки. Очевидці зазначили, що на місці трагедії було багато крові та стояв нелюдський крик.

До слова, до баків, що стоять на узбіччі проїжджої частини, сміття виносять із двох будинків. Тож люди не розуміють, чому водій вирішив здати назад.

Водія затримали

Правоохоронці вже затримали 53-річного водія сміттєвоза. Якщо його провину доведуть, йому загрожує до 8 років ув'язнення.

Схожа аварія у Кривому Розі

У Довгинцівському районі Кривого рогу в травні 2021 року маленьку дівчинку на велосипеді збив сміттєвоз. Згодом її госпіталізували у важкому стані.

Водій почав гальмувати одразу, коли побачив дитину. Завдяки цьому вона не потрапила під колеса вантажівки, а тільки зіткнулася з її корпусом.