У понеділок, 22 травня, бійці "Російського добровольчого корпусу", що воюють на боці ЗСУ, заявили про перетин кордону Росії. Після цього у мережі почали розповсюджуватись повідомлення про знищення пункту ФСБ, тривоги, вибухи на Бєлгородщині та навіть танк, що нібито заїхав у регіон.

Дивіться також Російські добровольці – на Бєлгородщині та Брянщині: знищений пункт ФСБ, у регіоні чути вибухи

Більше про ситуацію

Як пишуть ворожі інформаційні ресурси з посиланням на губернатора Бєлгородської області В'ячеслава Гладкова, "бавовна" цвіла в Гайворонському міському окрузі щонайменше з дев'ятої години ранку.

Власне, окупанти запевняють, що у районі Антонова спрацювала ППО та під мінометний обстріл потрапило село Козинка.

Гладков заявив, що ніхто із людей не постраждав, а от телеграм-канали опублікували кадри, на яких нібито видно танк, що, ймовірно, заїхав на територію пропускного пункту "Грайворон" на кордоні з Росією.

Танк на Бєлгородщині: дивіться відео

Разом з тим не можна не згадати про те, що до тла згорів 22 травня вранці прикордонний пункт ФСБ на Бєлгородщині. Відповідне відео, як він палає, уже набирає обертів у мережі.

Горить пункт ФСБ: дивіться відео

Також у телеграм-каналі "Російського добровольчого корпусу" з'явився ролик, на якому видно бійців цього підрозділу та їхню техніку.

Російські добровольці та їхня техніка: дивіться відео РДК

До теми В окупантів масово горять військкомати: паніка у Москві і не тільки

В окупантів проблеми

  • Згадаємо наостанок, що влада Бєлгородщини уже зібралась на засідання, на якому один з чиновників обмовився, що з однієї з військових частин регіону є "погані новини".
  • Власне, поки достеменно не можна сказати, що саме відбувається на Бєлгородщині, однак жителі цієї області, очевидно, дуже стривожені через "бавовну" та тривоги.
  • Водночас у легіоні "Свобода Росії" констатували, що чинити опір жителям Бєлгорода не варто. Там наголосили, що скоро їхня держава буде вільною від теперішнього режиму.