На Росії офіційно підтвердили факт пожежі на бєлгородській нафтобазі. Місцеві рятувальники повідомляють, що полум'я охопило резервуари з паливом.

Це цікаво "Є можливість виїхати до Харкова": українці завзято тролять росіян після вибухів у Бєлгороді

Унаслідок пожежі в Бєлгороді є постраждалі

Водночас точна причина пожежі наразі нібито не встановлена. Імовірно, загоряння виникло через порушення правил техніки безпеки, як це було на складі боєприпасів.

У Бєлгороді горять резервуари з пальним: дивіться відео

Губернатор регіону В'ячеслав Гладков розповів про перших постраждалих унаслідок пожежі. За його словами, пошкодження отримали 2 працівники нафтобази.

Пропагандистські ЗМІ додають, що мешканців навколишніх вулиць уже почали розселяти в "безпечніші місця".

Бєлгородська влада звинувачує у пожежі "авіаудари ЗСУ"

Уже традиційно на Росії заперечують власні помилки й натомість звинувачують Україну. За новою версією місцевої влади, яку озвучив Гладков, причиною пожежі на нафтобазі у Бєлгороді буцімто стали "авіаудари ЗСУ".

Українські гелікоптери нібито на низькій висоті зайшли в повітряний простір Росії та вдарили по Бєлгороду. Хоча раніше пропагандисти самі ж казали про те, що вже "знищили" всю нашу авіацію.

Як пояснював радник голови Офісу Президента Олексій Арестович, Україна не обстрілює військові об'єкти Росії, оскільки це може мати негативні наслідки.

Пожежа в російському Бєлгороді: дивіться відео

Додамо, що нафтобаза в російському Бєлгороді розташована за 40 кілометрів від кордону з Україною. Склади боєприпасів, які горіли кілька днів тому, на ще ближчій відстані – за 10 кілометрів.

Вас може зацікавити – чому вибухнув склад боєприпасів у Бєлгороді: відео