Саме у четвер на своє робоче місце приходить найбільше парламентарів, як розповіла кореспондентка 24 каналу у прямому ефірі.

Читайте також: Державний бюджет України 2019: головні цифри

Цікавий законопроект, який повинні розглянути депутати, стосується засудження та заборони в Україні "руського миру".

З прийняттям законопроекту буде засуджено імперську ідеологію держави-агресора та встановлено відповідальність за її пропаганду, що сприятиме зменшенню впливу Російської Федерації на внутрішню політику України, усуненню загроз суверенітету, територіальної цілісності та національної безпеки України,
– йдеться у записці законопроекті.

Пізніше, о 12:30, нардепи мають перейти до розгляду держбюджету на наступний рік. Це перше читання, тож це лише початок процедури. Самі депутати напередодні зазначали, що цей проект ще дуже "сирий" і погано підготовлений Кабміном.

Варто додати, що за цим проектом зростають доходи держбюджету, мінімальна зарплата та витрати на оборону, а зменшуються витрати на субсидії та утримання чиновників.

Але спочатку депутати мають закінчити розгляд законопроекту про процедуру банкрутства, який сприятиме відновленню платоспроможності боржників та залученню інвестицій.


Інфографіка законопроекту про процедуру банкрутства

Після цього вони ухвалять президентський законопроект, який зобов'язує передати у користування Вселенському патріарху Андріївську церкву, яка належить до національного заповідника "Софія Київська". Як зазначили політики, це рішення сприятиме прискоренню отримання Томосу.