Як окупанти формували ці списки – достеменно невідомо. Однак, бойовики регулярно не пропускають людей через пункт пропуску зі свого боку. Про ситуацію інформує пресслужба ДПСУ.

До теми Бойовики не пропускають через КПВВ людей: реакція Денісової

Уже тиждень мати з сином живе перед блокпостом бойовиків. Сім’я вирушила автомобілем через КПВВ "Мар’їнка" на окуповану частину Донецької області ще 11 червня,
– наголошують прикордонники.

Вони живуть в автомобілі та чекають на реакцію бойовиків.

Наразі у КПВВ "Мар’їнка" очікують на пропуск 8 осіб. Водночас, окупанти його не здійснюють. Зокрема, 17 червня особа, яка намагалася перетнути лінію розмежування, повернулася через відмову бойовиків на пропуск.

Не краща ситуація і на КПВВ "Станиця Луганська". Там 17 червня бойовики теж відмовилися впускати людей через відсутність їх прізвищ у своїх списках.

На допомогу людям прийшов "Червоний хрест": встановили намет та забезпечили харчами.

Дивіться відео сюжету 24 каналу про те, як мешканці непідконтрольної території України не можуть потрапити додому:

Правила перетину КПВВ на лінії розмежування:

  • З 10 червня, опісля майже трьох місяців тимчасового припинення, мали зафункціонувати два пункти перепуску на лінії розмежування.
  • Для автомобільного сполучення через КПВВ "Мар'їнка" – дорожній коридор "Донецьк – Курахове". А для пішого сполучення через КПВВ "Станиця Луганська" – дорожній коридор "Станиця Луганська – Щастя – Новоайдар".
  • Пропуск громадян і авто мають проводити щодня з 11:00 до 14:00. У такому режимі й працює КПВВ "Мар’їнка", а ось "Станиця Луганська" проводить пропускні операції з 7:00 до 18:00.
  • Опісля потрапляння до України з окупованих територій, громадяни мають обов'язково відбути 14-денну самоізоляцію. Це правило стосується усіх, хто в'їжджає, окрім абітурієнтів, які їдуть складати ЗНО і їхніх супровідників.