Черга зі 100 людей утворилася на КПВВ "Станиця Луганська". Аналогічна ситуація сталася і на КПВВ "Новотроїцьке". Про це повідомив представник Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні Пабло Матеу у твіттері.

Важливо Розвідка: Бойовики використовують перемир'я для відпрацювання ударів по Україні

Що відомо про черги на КПВВ

Черги утворилися через велику кількість охочих потрапити на контрольовану Україною територію, а також через збій у додатку "Дій вдома". Більшість громадян, які змушені були чекати, прямували з тимчасово окупованої території.

Очікувало до 100 громадян. Охочих не мало, відповідно були певні затримки, плюс збої у додатку. На 16:00 на контрольовану територію пройшли 379 осіб з початку роботи КПВВ. А о 15:45 перетнуло 295. Відповідно, динаміка перетину збільшилася,
– зазначив пресофіцер Держприкордонслужби у складі ООС Ігор Лизогуб.

Прессекретарка Донецького прикордонного загону Валерія Карпиленко у коментарі "РБК-Україна" також заявила про збої під час перетину КПВВ "Новотроїцьке".

Цікаво На КПВВ "Станиця Луганська" затримали жінку, яка везла понад 700 пігулок психотропів

Пабло Матеу заявив про значно більшу кількість очікуючих.

Сьогодні вранці у Станиці Луганської цивільні особи натрапили на труднощі під час перетину лінії розмежування. До 500 людей в черзі через технічні проблеми з додатком "Дій вдома". Деякі повернулися до Луганська, іншим дозволено перетнути лише вдень, але доведеться самоізолюватись,
– повідомив Матеу.