Найперше питання – паливна безпека

Під час наради першочергово обговорили питання паливної безпеки України. Президент наголосив на необхідності усунення черг на українських заправних станціях.

Увага Дефіцит пального: які обмеження ввели найбільші АЗС

Зокрема, перша віцепрем'єр-міністерка – міністерка економіки Юлія Свириденко розповіла, що у взаємодії з МЗС триває робота щодо надання Україні зеленого коридору в портах Східної Європи. Це наразі головне місце у логістиці постачання пального в країну.

Наголошено на необхідності укладання довгострокових контрактів і накопичення державного резерву пального,
– йдеться у повідомленні пресслужби.

Дефіцит пального в Україні: коротко про головне

В умовах воєнного часу в Україні є дефіцит певних товарів з різних причин. Зокрема, зараз виникла проблема з нафтопродуктами, утім, незабаром її мають розв'язати.

Заступник голови КМДА назвав причини нестачі палива. По-перше, це розбомблені Росією сховища нафтопродуктів. По-друге, зміна місць їхнього постачання в Україну.

Аби розв'язати цю проблему, уряд вирішив підняти ціни на пальне, однак цього виявилось замало.

У зв'язку із нестачею бензину та дизпалива великі мережі АЗС ввели обмеження. Тож тепер дозволено купівлю лише від 5 до 30 літрів палива в одні руки, залежно від умов мережі. Голова комітету Верховної Ради з питань енергетики Андрій Герус запевнив, що ситуація з пальним в Україні покращиться з середини травня.

Читайте також "Бензинова" історія — розплата за багаторічне ігнорування безпекових питань

Цікаво – коли пальне з'явиться на АЗС і чи здорожчає: дивіться відео