Ситуація з коронавірусом у Волинській та Запорізькій областях стабілізується. Про це Ляшко повідомив в коментарі журналістам з РБК Україна.

Важливо Від голови до п'ят: як тривога руйнує наш організм

Вже невдовзі МОЗ ініціює засідання державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для розгляду цього питання.

В Україні вже 5 тижнів поспіль фіксується тенденція до зменшення кількості зареєстрованих випадків COVID-19. Міністерство щодня аналізує ознаки епідемічної небезпеки в регіонах і за його результатами спостерігаємо стабілізацію ситуації у Волинській та Запорізькій областях. Наразі показники дозволяють нам вивести з червоного рівня епідемічної небезпеки ці два регіони,
– повідомив Віктор Ляшко.

Показник виявлення нових хворих знизився

  • Впродовж 20 – 22 грудня у Волинській та Запорізькій областях спостерігається стабілізація коефіцієнту виявлення випадків інфікування коронавірусом.
  • У Волинській області показник виявлення випадків інфікування протягом зазначеного періоду знизився з 22,3% до 18,1%,
  • Натомість в Запорізькій області цей показник тепер становить 18,9% замість 23,4%.

Також в цих регіонах зростає кількість тестувань методом полімеразної ланцюгової реакції та експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, знижується рівень госпіталізації, динаміка рівня госпіталізації та завантаженість ліжок з киснем. У Волинській області за останні 7 днів кількість випадків зменшилась на 32 відсотки, а в Запорізькій області на 19 відсотків,
– додав очільник МОЗ.

МОЗ вже зробило відповідне подання до кабміну, щоб той скликав державну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для розгляду питання виведення Запорізької та Волинської областей з червоної зони.

Ситуація з коронавірусом в Україні за останню добу

Джерело: МОЗ

  • За минулу добу, 22 грудня, в Україні виявили 7 312 хворих на коронавірус.
  • До лікарень госпіталізували 1 691 пацієнта з вираженими симптомами коронавірусу.
  • Від ускладнень хвороби, на жаль, померли 275 мешканців країни. Натомість видужали – 16 521 людина.