Таку думку сайту "24" висловив військовий експерт Дмитро Снєгирьов.

Президент РФ не виключає розширення театру військових дій і самого їх характеру. Путін розуміє: якщо ми отримаємо сучасну летальну зброю, то при її застосуванні паритет сил зміниться на нашу користь. Але збільшувати кількість зброї РФ вже нема куди. Чисельність російських танків і військ уже перевищує європейські армії,
– зазначає Снєгірьов.

За його словами, в бойовиків є близько 600 російських танків. Але, по-перше, вони нівелюються з наявністю протитанкової зброї. По-друге, танків багато, а підготовлених екіпажів обмаль. Тому надалі насичувати технікою окуповані території немає сенсу.

Водночас, на переконання Дмитра Снєгирьова, українській владі не варто битися лобом в американські стіни, а розробляти вітчизняний ВПК. Під це, говорить експерт, є фінансування і свої розробки – протитанкові комплекси "Скіф" у 14 разів дешевші від американських.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін вважає, що коли США нададуть Україні летальну зброю, терористи самопроголошених республік Донбасу можуть направити свою зброю в інші зони конфлікту.

Більш детально про погрози Путіна читайте в матеріалі: Войовничий "миротворець": про нові погрози і шантаж Путіна