Таку думку озвучив спецпредставник Держдепартаменту США Курт Волкер під час конференції Yes на переговорах з питань України, передає Іnforesist.

Росія раніше заявляла, що не підтримуватиме щось, що було запропоновано після консультацій в "нормандському форматі" з США та іншими. Деталі того, що було запропоновано, я думаю, насправді ще більше розділять Україну, а не вирішать проблему,
– вважає він.

Читайте також: До чого може призвести миротворча місія ООН: думка експерта

За словами Курта Волкера, сам факт пропозиції Путіна про введення миротворців ООН цікавий і його потрібно детально вивчити.

"Якщо ми зможемо прийти до моменту обговорення міжнародної сили для забезпечення безпеки, яка замінить російські сили і буде проводити моніторинг важкого озброєння і контролювати кордон – це буде суттєвим кроком вперед, базою для реалізації мінських угод і відновлення територіальної цілісності", – зазначив спецпредставник Держдепу США.

Нагадаємо, 13 вересня Президент України Петро Порошенко зустрівся з Генеральним секретарем ОБСЄ Томасом Ґремінґером. Сторони скоординували підходи щодо розміщення миротворчої місії ООН на всій території окупованого Донбасу.

Раніше Путін заявив, що підтримує ідею відправки миротворців на Донбас, проте на своїх умовах, а саме – нова група "охоронців" ООН повинна бути розташована лише на демаркаційній лінії між українськими і сепаратистськими силами, і ні на жодних інших територіях.