Таку думку сайту "24" висловив військовий експерт Дмитро Снєгірьов.

Читайте також: Слід переконатися, що ідея з миротворцями на Донбасі – це не пастка, – екс-держсекретар США Керрі

Як говорить експерт, під контролем ООН іде формування цивільних адміністрацій на окупованих територіях. І в цьому небезпека. Тому що Україна фактично втрачає ці території, адже не може контролювати, хто входитиме до цих адміністрацій. Тобто, наголошує він, ми не можемо сказати, що не згодні, аби в ці адміністрації входили, приміром, Захарченко чи Плотницький.

Введення миротворців ООН у всіх випадках – замороження конфлікту, а не його вирішення. І це на десятиліття. Тобто діяльність місії призведе не до повернення окупованих територій, а до визнання квазіреспублік із незрозумілою цивільною адміністрацією, підпорядкованою ООН. В Косово миротворці введені ще в 1999 році, і чим це закінчилося? Нічим,
– наголосив Дмитро Снєгірьов.

Нагадаємо, 13 вересня Президент України Петро Порошенко зустрівся з Генеральним секретарем ОБСЄ Томасом Ґремінґером. Сторони скоординували підходи щодо розміщення миротворчої місії ООН на всій території окупованого Донбасу. Раніше Путін заявив, що підтримує ідею відправки миротворців на Донбас, проте на своїх умовах, а саме – нова група "охоронців" ООН повинна бути розташована лише на демаркаційній лінії між українськими і сепаратистськими силами, і ні на жодних інших територіях.