Про це повідомив мер Чорткова Володимир Шматько. Він розповів, що делегація міської ради їздила до Швеції та Латвії.

Дивіться також Мобілізація в Україні: кому з чоловіків з інвалідністю заборонений виїзд за кордон

Скандал на Тернопільщині

За даними мера, усі члени делегації уже повернулись, проте головний спеціаліст відділу інформаційної політики Чортківської міської ради Олександр Шликов заявив, що він хотів побачитись з родиною, яка раніше виїхала до Польщі, та залишився там.

"Ситуація тут трохи складніша. Олександр, повертаючись з нами у Польщі, сказав, що йому треба провідати його сім'ю. Відповідно його сім'я виїхала раніше за кордон і він з нами в Україну не повернувся. Звичайно, що ніякого незаконного способу переконання чи тиску, я не міг вчинити, це вже буде далі встановлювати слідство", – пояснив Шматько.

Мер розповів, що він намагався звернутись до працівника міської ради з проханням повернутись, проте тепер цим повинні займатись правоохоронці.

Де перебуває чиновник

Тож де зараз знаходиться Олександр Шликов, мер Чорткова не знає. Шматько також розповів, що 10 днів він разом з командою намагалися випитати у чиновника, коли він повернеться з-за кордону.

З його слів він зараз зі своєю сім'єю, яка потребувала з ним зустрічі. Коли повернеться, сказав, що незабаром. Відповідно, 10 днів ми почекали, а далі правоохоронні органи цією справою будуть займатися. Я вірю, що справедливість буде встановлена,
– сказав Шматько.

Мер Чорткова наголосив, що він засуджує дії свого підлеглого та вкотре закликав його повернутись до України.

"Він ще має шанс повернутись і у всіх нас перепросити. Засуджую всіх тих, хто тікає від мобілізації", – наголосив міський голова.

Також він закликав голів усіх громад в Україні бути обережними з тими, хто їде за кордон.