Кирило Буданов – очільник ГУР Міноборони – розповів, що у Росії залишилися невеликі відсотки від загальної кількості ракет. Виробництво країни-терористки не встигає.

Зверніть увагу Тепер ми її ріжемо, – Буданов про карту з розділеною Росією у його кабінеті

Залишилися невеликі відсотки від загальної кількості. Виробляється менше, ніж вони застосовують в одному залпі, не встигає виробництво. Росія – це не СРСР,
– наголосив Буданов.

Скільки ракет виготовляє Росія

Очільник ГУР додав, що за місяць Росія може виробити:

  • 20 – 22 "Калібрів";
  • 15 – 20 ракет Х-101.

Саме тому інтенсивність обстрілів падає, а кількість ракет у кожному залпі зменшується.

Росія не має потужностей. Це – мильна бульбашка.

Українців попередили перед 24 лютого

У Повітряних силах ЗСУ попередили, що до роковин повномасштабного вторгнення Росії в Україну ситуація на фронті може загостритися. Окрім того, можливі ракетні атаки.

"Ворог теж хоче показати знаковість цієї війни. Можливо, тому і нагнітається обстановка, всі очікують загострення ситуації, ударів по об'єктах критичної інфраструктури чи по інших об'єктах на східному напрямку, на лінії бойового зіткнення", – мовиться у повідомленні.

Буданов про вирішальні бої

  • Кирило Буданов прогнозує, що вирішальні бої будуть з "середини й до кінця весни". Очільник ГУР МО вважає, що бойові дії наближаються до кінця.
  • Окрім того, Буданов провів аналогію з футбольним матчем. Голова ГУР МО додав, що у протистоянні між Україною та Росією "рахунок 1:1, а хвилина 70-та".