Минають століття, а росіяни не змінюються

Жіночі оголені трупи, облиті дизелем і обкладені шинами під Києвом, пам'ятаєте? Ті, що недогоріли? Я пам'ятаю.

До теми Звірства, як особлива історична тактика Росії

Це ми з вами побачили відео про загибель нашого героя-українця – і суспільство сколихнулося. А скільки вони стратили без відео? Скільки поранених добили в потилицю? Сотні? Тисячу? Тисячі?

Сотні випадків зґвалтувань жінок різного віку, дітей та чоловіків. Це не слова омбудсмена, це те, що зараз перебуває у процесі розслідування міжнародними органами.

Фірмовий почерк опричників, государевих людей, чекістів та іншої нечисті, породженої хворою країною, якою з постійністю правлять монстри. Змінюються покоління, минають століття, а почерк незмінний.

Примушення до любові, до дружби, до братерства, до спільного проживання – це те, що замінює їм любов, братерство, добросусідство. Різниці вони не бачать. Такі тонкощі слуг не цікавлять. Вбити беззбройного за слова "Слава Україні" для них цілком природно.

Читайте також Пропагандисти готуються сипати фейки про безвихідь для ЗСУ біля Бахмута

Нашому герою – слава та вічна пам'ять! Всім нашим героям – слава! Дай нам бог довгої пам'яті, щоб пам'ятати загиблих за Україну та її свободу і тих, хто цю свободу прийшов забирати. Поіменно. В обох випадках.