Російський президент може натякати на використання зброї масового ураження і погрожувати НАТО, щоб зупинити західну допомогу Україні. Про це заявили в американському Інституті вивчення війни.

Зверніть увагу В ISW очікують, що Путін кине "російських хлопчиків" у нову атаку на Україну: коли саме

Чому Путін не прагне ані ескалації, ані переговорів

За словами аналітиків, Путін ставить умови для продовження кидання погано підготовлених російських військ безпосередньо до бойових дій в Україні в осяжному майбутньому замість того, щоб призупинити операції з відновлення ефективних військових сил.

Також теорія перемоги Путіна базується на використанні суворої зими, щоб зламати волю Європи,
– кажуть в Інституті.

Аналітики вважають, що часткова мобілізація в Росії свідчить про те, що Путін не планує зупинятися і продовжить воювати у 2023 році. Диктатор не розраховує на припинення вогню або ескалацію, яка могла завершити війну на його умовах.

В Інституті підкреслили, що російський президент матиме можливість спостерігати за впливом зими на свободу європейців, щоб вирішити – відправляти навесні в Україну своїх призовників або вдатися до інших дій.

НАТО не дозволить Росії виграти війну в Україні

Генеральний секретар альянсу Єнс Столтенберг раніше заявив, що НАТО не може дозволити Росії перемогти війну в Україні, оскільки ця перемога могла б стати загрозою для всього світу. До того ж це розв'язало б руки іншим авторитарним режимам.

За словами Столтенберга, перемога Росії була б катастрофою та трагедією для українців. Він підкреслив, що більшість війн закінчуються за столом переговорів. Але те, чого може досягти Україна за столом переговорів, цілком залежить від сили на полі бою.

Варте уваги – Путін виголосив божевільну промову: дивіться відео