Глава держави-агресорки й раніше не їздив на передову. Наприклад, до чечні він ніколи не їздив ні в першу, ні в другу війну – приїжджав лише до зачищеного місця. Про це заявив радник Офісу Президента Олексій Арестович.

Читайте також Через паніку від контрнаступу ЗСУ російські підрозділи ледь не почали війну між собою

Путін просто боїться

На думку Арестовича, путін чітко знає, що обережність – понад усе. Він найбільше боїться навіть не українців, а своїх же.

Боїться, що його свої грохнуть під виглядом того, що налетіла українська артилерія,
– сказав Арестович.

Радник додав, що путін може боятись і своєї охорони, офіціантів, секретарів, лікарів. Диктатор живе у звичному вже страху.

Диктатор у "періоді напіврозпаду"

Арестович переконаний, що безкарне зло розкладає душу й фізично знищує людину. Він звернув увагу на жахливий зовнішній вигляд путіна.

"Це нервове чіпляння за край столу, це притупування, незрозумілий танець ногами. Це особистість у періоді напіврозпаду", – зауважив радник.

Чиновник зазначив, якщо путін поїде на передову, солдати, побачивши його, жахнуться. Подумають: "Дрібне, рябе, і ми за це вмираємо?" За словами Арестовича, це буде тотальне розчарування.

Радник підсумував, якщо живого путіна показати російським солдатам, то російська армія застрелиться. Саме тому диктатор і ховається.

Детальніше – Арестович пояснив, чому путін ховається в бункері: відео