На думку речника Одеської ОВА Сергія Братчука, тут важливий внутрішній російський момент. Про це він сказав в ефірі 24 каналу.

Важливо окупанти по Харкову випустили 9 снарядів із "Піона" – були "прильоти" в дитсадок

Сергій Братчук припустив, що окупанти таким чином можуть намагатися вивозити українське крадене зерно. Використовуючи для цього різні свої судна, що йдуть через Босфор з наших тимчасово окупованих портів. Перш за все – з Азовського моря.

Вони можуть таким чином під цією личиною й свої вантажі відправляти,
– зазначив речника Одеської ОВА Сергій Братчук.

За його словами, росіяни розуміють, що незабаром на Півдні нашої держави – їм робити буде нічого, крім евакуації та втікання.

Дивіться відео: Братчук про українське зерно

Останні новини щодо зернової угоди

  • Судно, яке перевозить українське зерно, вперше від лютого прибуло до Африки. Зерно вже розвантажують у порту Джибуті. Після того, як у Джибуті розвантажать зерно, воно відправиться в Ефіопію, яка страждає від масового голоду.
  • У напрямку українських Дунайських портів пройшла рекордна кількість суден з початку повномасштабного вторгнення росії. Через гирло Бистре та румунський канал Суліна пройшли 11 суден.
  • росія відкрито погрожує не продовжити так звану "зернову угоду", яка дозволила розблокувати українські порти. У кремлі вимагають, щоб Захід зняв санкції з російського продовольства.