Про це 24 каналу розповів російський економіст Сергій Алексашенко. Він наголосив, що не розуміє, чого росіян не хвилює їх рівень життя.

До теми Фейгін прокоментував шанси росії таки бути визнаною державою-терористом

На питання журналістки, чому російські солдати не знають, що таке унітази, економіст відповів, що путін платить їм невеликі гроші, щоб вони могли дозволити собі встановити такі речі чи відправити дітей навчатися в хороші університети.

За словами Алексашенка, путіна абсолютно не хвилює рівень життя росіян, і це точно не є для нього ціллю.

Чому росіян не хвилює свій рівень життя

"Це гарне питання, але на нього немає відповіді. Я не можу на це відповісти, і соціологи не можуть", – сказав він.

Економіст зауважив, що в росії є люди, які щасливі від того, що хоч щось мають, чи від того, щоб в їх країні немає війни, що на їх будинки не падають ракети тощо.

А якщо їх сина чи чоловіка вбивають, вони отримують фінансові виплати від держави, що дорівнює зарплати сина чи чоловіка за наступні 25 років. Так путін від них відкупляється,
– вважає Алексашенко.

На його думку, саме тому росіяни терплять, бо їх це не хвилює, в росії такий народ.

Економіст додав, що російська економіка велика, нафти та газу там вистачить на найближчі 30 – 40 років. "Тому це дозволятиме путіну фінансувати війну проти України, якщо він цього захоче", – відповів він.

До слова, Сергій Алексашенко також зазначив, що основні витрати з російського бюджету на війну – це зарплати військовим, оплата палива, медикаментів, харчування та інших матеріалів. Він вважає, що ці видатки не складають аж надто серйозно навантаження на казну окупантів.

Інше питання – військова техніка. Зараз росія не має змоги швидко виготовити додаткове озброєння. Наразі невідомо, скільки в нього залишилося військової техніки, щоб і надалі вести війну.

Дивіться повне інтерв'ю з Сергієм Алексашенком: відео