Ялинку у Тернополі почали розбирати 9 січня, після завершення новорічних свят. Але в результаті її залишили на Театральному майдані.

Читайте також Коли потрібно викидати живу ялинку після новорічних свят: найбільш сприятливі дати

Чому ялинку повернули

Цю ялинку вирішили не прибирати поки що, бо про це попросили місцеві жителі. КП "Тернопільміськсвітло" залишило символ Різдва та Нового року на прохання тернополян.

Наші працівники вже зняли з ялинки іграшки, також перейшли до демонтажу ілюмінації. Однак ялинку вирішили залишити на деякий час. Гірлянди, які встигли зняти, повернули,
– сказав директор комунального підприємства Олег Лехіцький.

Він зауважив, що комунальники не вішатимуть назад іграшки.

У Тернополі повернули на місце новорічну ялинку на прохання дітей
Новорічна ялинка у Тернополі / Фото "20 хвилин"

Також повернення ялинки прокоментував начальник управління ЖКГ, благоустрою та екології Олег Соколовський. За його словами, після початку демонтажу ялинки почалися масові звернення жителів Тернополя до них. Одні дзвонили, а інші особисто приходили в управління.

Дорослі просили владу залишити ялинку, бо про це попросили їхні діти. Соколовський заявив, що після цього мер Тернополя Сергій Надал дав відповідне доручення. Ялинка ще простоїть деякий час, але наразі невідомо, скільки саме.

Інші новини про ялинки в Україні

  • Як повідомлялося раніше, на Дніпропетровщині дайвери розмістили новорічну ялинку під водою та прикрасили її. Вони поставили символ новорічних свят на дні Новомиколаївського кар'єру.
  • Нагадаємо, що Львів не витрачав грошей на купівлю та встановлення ялинки. Головне новорічне дерево місту подарувало подружжя Йосип та Галина Панас з Білогорщі. Вони привезли цю ялинку з Карпат та вирощували у себе протягом 20 років.
  • Київ теж отримав головну новорічну ялинку країни безплатно. Її подарували столиці меценати. Вони ж забезпечили освітлення.