Ось, наприклад, цитата Андрія Парубія з програми "Свобода слова":

Я не маю сумнівів, що із завдань і цілей Путіна по дестабілізації ситуації в Україні – це дестабілізувати Верховну Раду, добитися дочасних виборів, і, таким чином, просто зупинити країну на шляху до наших реформ.

Напевно, голова Верховної Ради просто не розуміє, що цією сповненої, з його точки зору, праведного патріотичного гніву фразою він заганяє себе у невилазне болото схоластики.

Адже точно так само переконливо можна стверджувати, що Путін, враховуючи найвищі рейтинги недовіри серед українців до Верховної Ради, Президента і Кабінету Міністрів, всіляко перешкоджає проведенню дострокових виборів в Україні, щоб максимально загострити політичну кризу, викликати протести українців, і таким чином дестабілізувати Україну.

Або, наприклад, якщо Путін такий жахливий, чому українська влада з таким ентузіазмом виконує нав'язані ним Мінські домовленості? Можливо, як частину плану по дестабілізації ситуації в Україні та демонтажу української державності?

Час нашим політикам перестати вважати українців дурнішими за себе. Ну, і непогано почати вчитися ораторському мистецтву і культурі ведення публічної дискусії.

Читайте також: Ціна на нафту: що нам чекати?