Таку думку висловили у приватній розвідувально-аналітичній компанії Stratfor, передає "Апостроф".

"Хоча численні дані свідчать про те, що Москва здійснює економічну, політичну і військову підтримку бойовиків, Кремль продовжує заперечувати своє втручання в події на Донбасі", – йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Росії йде боротьба між трьома групами кураторів Донбасу, – політолог про події у Луганську

В американській розвідці зазначили, що заворушеннями у Луганську Росія хоче створити враження, що вона не контролює бойовиків "ЛДНР" безпосередньо, а також "додати "правдоподібності" в заперечення своєї ролі в конфлікті" Корнета з Плотницьким.

Малоймовірно, що Кремль дозволить ситуації погіршитися до такого ступеня, що внутрішня сварка бойовиків стане загрожувати його контролю над окупованою територією або його переговорам про введення місії миротворців ООН на Донбас,
– зазначили у Stratfor.

Нагадаємо, в окупованому Луганську 21 листопада так званий "міністр внутрішніх справ" "ЛНР" Ігор Корнет, якого ватажок бойовиків Плотницький усунув від посади, влаштував у псевдореспубліці "військовий переворот". Як відомо, у минулому Плотницький і Корнет змагалися за вплив в "ЛНР".

23 листопада з'явилась інформація, що ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький виїхав з окупованого Луганська до Росії. РосЗМІ повідомляють, що готується відставка Плотницького.