24 канал повідомляв, що у Лисичанську (контрольована частина Луганської області) на подвір’я місцевої школи впала частина ракети. Місцеві жителі переконували, що було щонайменше два вибухи. У підсумку навчання у школі припинили та близько 700 дітей евакуювали.

Читайте також: Аварія ракети "Союз": що трапилось та чи загрожує це місії на Міжнародній космічній станції

Згодом у оперативному командуванні "Північ" сповістили, що у Лисичанську українські військові намагалися збити ворожі безпілотники.

Уранці 12 жовтня чергові засоби протиповітряної оборони оперативно-тактичного угруповання "Північ" виявили два безпілотні літальні апарати, які пересікли лінію розмежування та рухались у напрямку Лисичанського нафтопереробного заводу. Обидва БПЛА було ідентифіковано як ударні та ті, що несуть загрозу життю та здоров’ю мирних жителів. Було ухвалено рішення на застосування засобів ППО. В результаті відбиття повітряної атаки один безпілотний літальний апарат противника було збито, другому вдалось повернутися на непідконтрольну територію,
– зазначається у дописі.

Також у оперативному командуванні переконують, що ураження повітряної цілі відбулось на висоті 2 тисячі метрів.

"Під час ураження ніхто із цивільного населення не постраждав. Цей випадок вкотре підтверджує цинізм і нахабство ворога. Бо саме цими днями у Лисичанську та Сєвєродонецьку проходять святкові заходи до Дня захисника України", – додають воїни.

Зауважимо, у повідомленні немає жодних слів, що одна із ракет упала на подвір’я школи, але у коментарях користувачі пишуть, що саме фрагменти одного із вищезазначених літальних апаратів якраз і впали на подвір’я школи.

"Бачили два постріли – абсолютно ідентичні. Хто куди полетів або не долетів, не зрозуміло, а деталі у дворі 27-ї школи бачили", – розповідають користувачі.

Нагадаємо, приблизно о 4-й ночі 9 жовтня на 6-му арсеналі Міноборони біля міста Ічня на Чернігівщині сталася пожежа та почали вибухати боєприпаси. У Службі безпеки України заявили, що розглядають версію про можливу диверсію. Військова прокуратура, зі свого боку, почала розслідувати вибухи на арсеналі поблизу Ічні як службову недбалість.

10 жовтня міністр оборони України Степан Полторак заявив, що на арсеналі під Ічнею могли закласти вибухівку. Ввечері 10 жовтня у Міністерстві оборони України повідомили, що пожежу на військових складах біля Ічні на Чернігівщині вдалось ліквідувати.