Влада не готова запропонувати дієвих механізмів з повернення Криму. І виходить, що про цю стратегію думають не державні інститути, а громадські організації чи самі ж втікачі з півострова.

Хоча й санкції проти Росії зберігаються і сподівання Москви на Трампа не виправдалися, однак цього замало. Одними резолюціями півострів не повернути.

Сьогодні санкції, які діють – недостатні, щоб змусити Росію повернутися в межі міжнародного права. Має бути стратегія введення ембарго на енергоносії які видобуваються не території Росії. це відімкнення банківської системи Росії, це змусить Росію сісти за стіл переговорів,
– сказав глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Повернення Криму – не тільки в інтересах нашої держави, а й всього світу. Експерти вже не раз говорили, що Кремль, анексувавши півострів, відрив "ящик Пандори". Тепер право сильного може перекроїти увесь світ.

Відсутність чіткої і зрозумілої стратегії ще більше відштовхує Крим. Ті, хто лишилися по той бік нового кордону розуміють, що окупація надовго, тому треба призвичаїтись. Ті хто виїхали – чують слова і бачать відсутність дій держави, яка не змогла захистити від окупанта.

Читайте також: Експерт пояснив, чому Україна навіть після Путіна не поверне Крим