Вінс Оуен вручив Данілову історичний принт першої у світі британської карти Чорного моря. Це сталося під час урочистого прийому 21 червня.

Раніше Британський есмінець і фрегат з Нідерландів увійшли в Чорне море: Росія стежить за ними

Данілов: Чорне море не має бути "російським озером"

"Ця пам'ятна річ ще раз нагадує нам про те, що Чорне море ніколи не було й не має бути "російським озером", як би цього не хотілося нашому сусідові-агресору", – наголосив секретар РНБО.

 Принт першої у світі британської карти Чорного моря
Принт першої у світі британської карти Чорного моря / Фото з фейсбук-сторінки Данілова

Що ще розповів Данілов

У ході прийому Данілов зустрівся, зокрема, з першим морським лордом Тоні Радакіном, першим заступником міністра оборони Джеремі Квіном та пані послом в Україні Меліндою Сіммонс. "Приємно згадати, що саме за прямої воєнно-політичної підтримки Великої Британії у 2020 році Україна отримала статус партнера НАТО з розширеними можливостями", – зазначив він.

Секретар РНБО підкреслив, що Велика Британія як добрий друг та партнер України незмінно підтримує наші євроатлантичні прагнення, територіальну цілісність та незалежність. Й додав, що співпраця між країнами має розвиватися й надалі.

Україна та Велика Британія підписали важливу угоду

Під час заходу між оборонними відомствами країн й суднобудівним підприємством Rosyth Royal Dockyard Limited був підписаний меморандум щодо розвитку спроможностей Військово-морських сил ЗСУ.

Переконаний, що цей крок стане визначальним для започаткування поглибленого військово-технічного співробітництва між нашими країнами,
– зазначив Данілов.

"Безпека Чорноморського регіону стає міцнішою у співпраці з нашими партнерами – країнами-членами НАТО", – підсумував секретар Ради нацбезпеки та оборони