Один із таких чорних "Шахедів" під час минулої атаки українським захисникам вдалося збити в Дніпропетровській області. Дрон-камікадзе приземлили в полі, а світлину – опублікували у мережі.

Важливо Росія планує випускати 6000 "Шахедів" на рік в Алабузі, – WSJ

У мережі показали збитий чорний "Шахед"

Голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук у мережі опублікував збитий чорний "Шахед". Українські захисники неба приземлили його під час атаки у ніч на 8 червня.

Це один із ворожих "Шахедів", який вночі летів атакувати наші міста,
– підписав Лукашук фото.


Збитий чорний "Шахед" у Дніпропетровській області / Фото: Микола Лукашук

Очільник облради наголосив, що чорні дрони-камікадзе дуже важко виявити уночі. Лукашук додав, що росіяни навмисно фарбують "Шахеди" в темний колір, щоб ускладнити роботу ППО.

Та наші захисники відпрацьовують по максимуму. Кожен знищений російський "Шахед" – це десятки врятованих життів. Кожен перехоплений дрон – це доказ того, що наші хлопці й дівчата непереможні. Дякую їм за захист,
– подякував Лукашук.

Атака "Шахедами" у ніч на 8 червня

  • У ніч на 8 червня окупанти традиційно атакували Україну дронами-камікадзе типу "Шахед". Про загрозу в Повітряних силах попередили за кілька хвилин до опівночі.
  • Вибухи у ніч на 8 червня лунали в Полтавській, Харківській і Дніпропетровській областях.
  • Зранку 8 червня Повітряні сили повідомили: ворог запустив 13 дронів-камікадзе з традиційних напрямків – мису Чауда в Криму та з території Курської області. Українські захисники дали потужну відсіч ворогу та збили 9 "Шахедів".
  • Окрім того, у ніч на 8 червня російські військові також запускали авіаційну ракету Х-59. Її також вдалося збити українським захисникам.