Про це розповів секретар РНБО Олексій Данілов. За його словами, українські розвідники тривалий час здобували інформацію про вищевказане угруповання та причетних до нього осіб.

До речі Україна забере "трубу" Медведчука і компанії: рішення РНБО

Докладніше про заяву Данілова

Секретар РНБО, зокрема зауважив, що за 14 кілометрів від українського кордону на території Росії розташовується один із нафтопереробних заводів. Володіють ним спільно з дружинами Медведчук і Козак.

Постачання паливно-мастильних матеріалів із цього заводу відбувається на територію терористам, які вбивають наших хлопців,
– наголосив Данілов.

Він додав, що сьогодні українська влада має більш ніж достатньо доказів того, що це терористичне угруповання свідомо допомагає бойовикам на Донбасі.

"І на підставі вищевказаної інформації відбулося засідання РНБО. Там пролунала доповідь керівника СБУ Івана Баканова. Також було надано відповідні документи. Голосування було одностайним. Лише одна людина віддала свій голос із невеликим зауваженням", – зазначив посадовець.

Щодо зауваження, продовжив Данілов, ситуація була пов’язаною з тим, що треба вносити до рішення про санкції додаткові аргументи.