Секретар Ради національної безпеки й оборони наголосив, що інформація про нібито продаж мережі АЗС Glusco, яку пов'язують з кумом Путіна, не відповідає дійсності.

Читайте також ДФС арештувала корпоративні права АЗС Glusco, яку пов’язують з Медведчуком

Данілов заперечив продаж АЗС

Введені санкції щодо Медведчука діють в повному обсязі. Інформація, яку цілеспрямовано поширюють у ЗМІ про нібито ослаблення санкційного режиму щодо Медведчука і його активів або те, що "санкції не працюють", – свідома і цілеспрямована дезінформація суспільства, яка не відповідає дійсності,
– написав Олексій Данілов.

"Не відповідає дійсності й поширена окремими медіа інформація про начебто купівлю мережі автозаправних станцій, яка належить Медведчуку однією з комерційних структур", – зазначив український політик.

Санкційне законодавство діє

За його словами, всі процеси у частині дотримання та виконання санкційного законодавства перебувають виключно "у правовому полі, а не у "підкилимному режимі", як до цього звикли "творці" корупційно-олігархічної системи".

І не важливо стосується це вітчизняної, чи іноземної кампанії, які можуть помилкового допустити, що мають карт-бланш на дії поза правовим полем України,
– додав секретар РНБО.

Санкції проти Медведчука: основне

Санкції РНБО проти Тараса Козака та Віктора Медведчука / Інфографіка 24 каналу