Поштівки із закликами берегти природу підготували юні захисники природи з різних куточків планети. З них і сформували одне велике послання.

Читайте також: Після лісових пожеж у Каліфорнії, повітря стало "найгіршим у світі"

На ньому виклали два написи: "Ми – майбутнє! Дайте нам шанс!" і "Зупиніть глобальне потепління!" Послання зафіксоване світовим рекордом у книзі рекордів Гіннеса в категорії "найбільша листівка".

Альпи
"Зупиніть глобальне потепління", – послання від юних екологів Землі

До слова, результат зміни клімату реєструють і у Швейцарських Альпах – через потепління льодовик Алеч почав танути та його площа значно зменшилася, у ньому відкрилися ущелини. Екологи б'ють на сполох, адже танення льодовика може призвести до зсувів породи. Льодові маси сповзають у долину зі швидкістю двісті метрів на рік і вже загрожують як місцевим мешканцям, так і туристам.

Нагадаємо, на Паризькій кліматичній конференції 2015 року представники 171 країни світу домовилися обмежити глобальне потепління 1,5 градусами Цельсія шляхом скорочення викидів оксидів вуглецю в атмосферу. Реалізація домовленостей розпочалася рівно два роки тому, у листопаді 2016 року. Президент США Обама тоді назвав це "поворотним моментом в історії планети".