У чому звинувачують Ковальова

У ДБР наголосили, що відкрили кримінальне провадження щодо народного депутата за колабораційну діяльність. Ковальов всіляко співпрацює з окупаційною владою та не приховує цього.

Увага Позбавити мандата, – у "Слузі народу" відреагували на зраду нардепа Ковальова

Оперативники встановили, що:

  • депутат співпрацює з окупаційними силами Росії на тимчасово окупованій території Херсонської області.
  • підконтрольні депутату підприємства постачають харчову продукцію до Криму з подальшою реалізацією на території Росії, а також завозять на Херсонщину паливно-мастильні матеріали з окупованого Криму.
  • забезпечує розміщення особового складу окупаційних сил у приміщеннях підконтрольному йому санаторію, у місті Гола Пристань на Херсонщині.

Щобільше, в соціальних мережах Ковальов не соромиться розповідати, що співпрацює з росіянами, та вважає, що вони на Херсонщині надовго.

Слуги хочуть позбавити мандата Ковальова

У "Слузі народу" заявили, що поведінка Олексія Ковальова несумісна із званням народного депутата України й ідеями фракції та звернулись до Ради із закликом позбавити його мандату. А також закликають Генпрокуратуру та СБУ якнайшвидше передати справу Ковальова до суду, передбачивши конфіскацію його активів і майна.

Нагадаємо, Ковальова ще на початку травня було виключено зі складу депутатської фракції політичної партії "Слуга Народу" у Верховній Раді України, проте він залишається депутатом.

Однак колишні однопартійці Ковальова наголошують, що зрадники та колаборанти не можуть представляти народ у Верховній Раді. Вони мають відповідати перед законом. У партії переконані, що Ковальов вже давно втратив совість, честь та гідність.

У середині травня СБУ порушила справу на депутата – його підозрюють в держзраді та співпраці з окупантами в Херсонській області.

Зверніть увагу – окупаційна влада хоче провести референдум у Херсоні: дивіться відео