Директор ДБР Роман Труба під час брифінгу розповів, що 31 травня о 15:36 інспектор поліції вистрілив із зброї. Куля влучила в камінь і рикошетом попала в хлопчика Кирила Тлявова.

Труба стверджує, що поліцейський стріляв по мішені. Відстань між 5-річним хлопчиком та поліцейським була 80 метрів, повідомляє кореспондентка 24 каналу.

Важливо: Вбивство 5-річного хлопчика Кирила Тлявова: все, що треба знати про трагедію

Підозрювані не знали, що влучили у Кирила Тлявова. Після смертельного пострілу вони поїхали розважатися.

Кого підозрюють у вбивстві Кирила Тлявова?

Роман Труба під час брифінгу наголосив, що прізвищ підозрюваних називати не будуть.

Однак відомо, що підозрюють 2 п'яних поліцейських – старшого сержанта Володимира Петровця і лейтенанта Івана Приходько, а також 2 цивільних, серед яких – неповнолітній.

Труба повідомив, що інспектора поліції підозрюють у вбивстві з необережності, а всіх інших учасників події у порушенні порядку та зберіганні вогнепальної зброї. Підозри усім учасникам оголосили сьогодні, 5 листопада.

кирило тлявов вбивтсво поліцейські кримінал підозри
У чому підозрюють учасників вбивства 5-річного Кирила Тлявова/ 24 канал

Зауважимо, що зброю досі так і не знайшли. Відомо, що кулі та зброя належали поліцейським. Однак директор ДБР запевняє, що це ніяк не заважає розслідуванню і не впливає на результати.

Усім підозрюваним ще раніше обрали запобіжний захід: неповнолітньому – домашній арешт, поліцейським – тримання під вартою та відсторонення від посади, цивільному – тримання під вартою.

Що відомо про вбивство 5-річного Кирила Тлявова?Дитина зазнала вогнепального поранення голови 31 травня у Переяславі-Хмельницькому. Хлопчик помер не одразу, спершу його відвезли до реанімації з тяжкою закритою черепно-мозковою травмою, забоєм головного мозку, внутрішньо-мозковою гематомою, переломом скроневої кістки. Кирилові зробили операцію, проте 3 червня він помер.

Спочатку місцеві поліцейські стверджували, що 4 дітей гуляли на вулиці, а 5-річний хлопчик з необережності нібито посковзнувся, впав на асфальт і камінь, через що й отримав травму голови. Проте згодом з’ясувалося, що поліцейські були п'яними і вирішили постріляти з вогнепальної зброї по металевих банках та інших предметах неподалік від місця, де гуляв Кирило. Одним із пострілів поліцейські поцілили у дитину.

Дивіться відео: П'яні поліцейські вбили 5-річного хлопчика