Відтак нововведення вже спричинило конфлікт між тими, хто ідею підтримує, та тими, в кого нові правила викликають лише роздратування.

Одна з них – Марина, яка гуляє зі своєю лайкою Тайга на повідку. Втім щоразу їхня прогулянка завершується суперечкою із перехожими. Тож, аби вигуляти Тайгу, Марині доводиться докласти немало зусиль

У місті тобі роблять зауваження, навіть коли ти просто гуляєш по вулиці. Собачників дуже багато, а от місць для вигулу немає зовсім. Тому доводиться шукати якісь альтернативні варіанти: вивозити собаку за місто, ходити з нею на величезні відстані, щоб вигуляти її спокійно,
– скаржиться Марина.

Відтепер ходити подалі від людних місць зобов'язують і нові правила. Порушення яких "влетить у копієчку". Штрафи чекають не лише за прогулянку в парку чи сквері. Але й за неприбрані екскременти чи відсутність намордника у бійцівських собак. Виловлювати порушників повинні комунальники разом із поліцейськими. Та це, як виявилось, справа не з легких.

Господарі чотирилапих дотримуватись усіх вимог тільки раді. Але біда в тім, що належних місць для вигулу собак – немає. Про створення спеціальних майданчиків міські посадовці лише думають.

"Це є невеличкі вольєри, метрів 4 на 4, де собачку заводиться, відпускається, вона собі там бігає по цьому квадраті. Після цього підходить хазяїн, собачку припинає і йде геть з тою собачкою", – розповів директор Департаменту житлової, комунальної політики Михайло Смушак.

Та коли саме створять майданчики для собак, ніхто не береться обіцяти.

Читайте також: Українці створили корисний гаджет для власників домашніх тварин