Байден зазначив, що ставки занадто високі. І висловив впевненість у тому, що впорається на посаді президента, якщо його переоберуть на другий термін.

Дивіться також Битва двох дідів і паніка демократів: що Трамп і Байден сказали про Україну та війну на дебатах

Байден вірить в перемогу на виборах

Після дебатів із Трампом 67% телеглядачів проголосували за Трампа, 33% – за Байдена. Зокрема, чинному президенту "закидають", що він був не таким красномовним, як колишній президент і не надто переконливим. А ще, мовляв, він в "в недостатньо хорошій" фізичній формі для президентського крісла.

Я знаю, що я не молода людина, для держави це очевидно. Ну, я знаю, що ходжу не так легко, як раніше, говорю не так гладко, як раніше, не сперечаюся так добре, як раніше, але я знаю те, що знаю. Я вмію говорити правду. Я знаю, що вірно, а що неправильно. Я знаю, як виконати цю роботу. Я знаю, як досягти мети. Я знаю, як і мільйони американців, я знаю, що коли тебе збивають із ніг, ти знову встаєш,
– сказав Байден.

Він також "дав слово", що не балотувався б знову, якби не вірив в те, що зможе якісно виконувати свої обов'язки.

Я даю вам слово як Байден, я не балотувався б знову, якби не вірив усім серцем і душею, що зможу зробити цю роботу. Тому що, чесно кажучи, ставки надто високі,
– заявив президент.

До слова, варто зауважити, що насправді Трамп не надто молодший за Байдена. Наразі Джо Байдену 81 рік, а Дональду Трампу – 78. У випадку, якщо він таки переможе на виборах, наприкінці своєї каденції він буде старшим за чинного президента.