Повідомлення передали через кримські радіостанції. Втім, через цензуру на окупованому півострові "привітання" довелося передавати за допомогою шифру, який зрозуміють лише пов'язані з СБУ люди.

Цікаво Може бути причетна до окупації Криму, – СБУ пояснила обшуки в "Українському виборі" Медведчука

Тож 25 березня жителі нині окупованого півострова змогли почути одразу два зашифровані повідомлення російською мовою:

  • "Вітаємо колишніх колег з театру на Івана Франка в Сімферополі з професійним святом. Ми вас не забуваємо, наша пам'ять не має термінів давності. Від колективу театру на Володимирській".
  • "Колеги з театру на Володимирській вітають колишніх колег з театру на Івана Франка з професійним святом. Ми вас не забуваємо, наша пам'ять не має строків давності".

Варто зазначити, що таке "привітання" від українських спецслужбістів не залишилося непоміченим. ФСБ Росії, яка наразі незаконно діє в Криму, навіть розпочала перевірку його джерела.

Коротко про зрадників з СБУ в Криму:

  • У 2014 році, коли Росія почала окупацію Кримського півострова, у лавах Служби безпеки України, як і в інших видах військ і відомств, багато людей виявилися зрадниками й перейшли на бік окупанта.
  • Так у 2016 році СБУ опублікувала поіменний список зрадників з півострова, який загалом налічував 1 тисячу 391 прізвище.
  • Того ж року головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що з усього особового складу в Криму на материк повернулися лише 242 офіцери Служби, які залишилися вірними присязі.