Президент України Петро Порошенко зауважив, що вишиванка – це незмінний та завжди сучасний символ України.

Читайте також: 24 українські вишиванки: відроджуємо забуті цінності

Допоки таємниці майстерності української вишивки з покоління в покоління матері передають своїм донькам – доти житиме Україна! У нашій вишитій сорочці радість і журба, надія та сила, які віддавна супроводжують кожного українця. Вдягнувши наш національний одяг, ми вкотре доводимо, що любов до України живе у наших серцях,
– наголосив президент.

Новообраний президент Володимир Зеленський також привітав всіх з Днем вишиванки. "Вишиванку не забув, поголитися забув! Не забудьте всіх привітати", – написав він в соцмережі.
Святослав Вакарчук теж одягнув вишиванку, коли 16 травня заявляв, що йде на вибори до парламенту та створює партію "Голос".
Вакарчук вишиванка День вишиванки
Вакарчук у вишиванці
Мер Львова та голова "Самопомочі" Андрй Садовий теж долучився до привітань з Днем вишиванки. Зазначимо, що цього дня у місті в національне вбрання одягають левів, тому у відео Садовий наголосив, що головного "звіра" Львова вже прикрасили.
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман показав відео з набережної Дніпра у Києві, на якому фотографується з українцями у різнобарвних вишиванках.

Багато депутатів прийшли у колоритних вишиванках на засідання Верховної Ради.

Колишній віце-прем'єр-міністр та посол України в Білорусі Роман Безсмертний також привітав українців за святом та показав фото з маленькими доньками у вишиванках.

Вдягнув вишиванку і секретар РНБО Юрій Турчинов.

Світлиною в улюбленій вишиванці поділилася і народна депутатка від БПП Оксана Юринець.

До привітань приєдналися й представники українського посольства в Алжирі.

Канадські депутати не оминули увагою українське свято і прийшли у вишиванках на роботу у парламент.

"Наповнили канадський парламент українськими візерунками. День вишиванки в Оттаві святкуємо з канадськими депутатами та українськими інтернами", – написав посол України в Канаді Андрій Шевченко.

Також патріотичними світлинами у вишиванках поділилися й інші українські політики та високопосадовці.

У вишиванках красуються і працівники низки посольств України в інших країнах.