Зазначимо, що український політв'язень Володимир Балух продовжує голодування, нині це вже 202-й день. А Росія й надалі ігнорує будь-які звернення українського омбудсмена.

Читайте також: Балух відбув необхідний термін ув'язнення і може клопотати про умовно-дострокове звільнення

Людмила Денісова звернулась з проханням відвідати бранця Кремля до своєї російської колеги Тетяни Москалькової. Але реакції поки – жодної.

Також Денісова запевняє, що досі актуальна пропозиція зеркального відвідування омбудсменами Володимира Балуха та журналіста Кирила Вишинського, який наразі перебуває в херсонському СІЗО. Наша уповноважена відвідувала його вже 9 разів, натомість до Володимира Балуха Москалькова так і не навідалась жодного разу.

Нагадаємо, 2 жовтня так званий "Верховний суд Криму" пом'якшив на місяць вирок кримському активістові Володимиру Балуху, який голодує вже понад півроку.

У чому звинуватили Володимира Балуха?8 грудня 2016 року в окупованому Криму українського активіста Володимира Балуха затримала ФСБ Росії. Усе тому, що після анексії півострова Балух на своєму будинку в селі Серебрянка вивісив український прапор та табличку "вулиця Героїв Небесної сотні", а також відмовився від російського паспорта.

Окупаційна влада Криму звинуватила Балуха у зберіганні набоїв та вибухівки, які нібито виявили у нього під час одного з обшуків. Чоловік неодноразово наполягав, що боєприпаси йому підкинули, щоб помститись за проукраїнську позицію. 16 січня 2018 року Балуха засудили до 3 років і 7 місяців ув'язнення у колонії-поселенні, а потім ще збільшили цей термін. У березні політв’язень оголосив безстрокове голодування.