Володимир Путін вніс до російського законодавства зміни, що стосуються України. Про це пишуть ЗМІ країни-агресорки, передає 24 Канал.

Читайте також Промивають мізки навіть шестирічкам: на окупованій частині Запоріжжя святкують "день піонерії"

Який документ підписав Путін

Президент Росії підписав наказ щодо внесення змін до закону "Про воєнний стан". Таким чином він дозволив загарбникам депортовувати українців. Самі ж росіяни назвали цей злочинний процес "примусовим та контрольованим переміщенням громадян з території".

У такий спосіб диктатор спробував "легалізувати" незаконні дії окупантів на тимчасово окупованих територіях нашої держави. При цьому відтепер немає значення, чи оголошували загарбники "воєнний стан" на них, чи ні.

Що ще змінює цей закон

Путін своїм ухваленим рішенням також дозволив окупантам проводити на тимчасово окупованих територіях так звані "референдуми". Окрім цього документ дає можливість росіянам обирати на цих територіях представників "органів державної влади та місцевого самоврядування". Тобто російський президент вирішив у такий спосіб "легалізувати" ще й призначення загарбників та колаборантів на адміністративні посади.

Росіяни крадуть українських дітей

  • Радниця-уповноважена Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар'я Герасимчук в ексклюзивному інтерв'ю 24 Каналу розповіла, як російські окупанти порушують норми міжнародного права щодо українських дітей.
  • Заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський нещодавно заявив, що загарбники примусово вивозять українців з тимчасово окупованої частини Херсонщини. За його словами, у такий спосіб Росія прагне розв'язати свою демографічну проблему.
  • Не так давно білоруська опозиція звинуватила Алєксандра Лукашенка. Режим самопроголошеного президента Білорусі міг допомогти Росії з депортацією юних українців.