Блогерка намагалась з'ясувати, звідти саме хлопчик, проте він мовчав. Натомість чеченець сказав, що нібито дитина з Києва.

Зауважте Змінюють ім'я та змушують аналізувати промови Путіна: Росія ховає викрадення українських дітей

Українка натрапила на нашу дитину

Коли українка запитала, де вони перебувають, то чоловік сказав, що не розуміє української мови. Тоді хлопчик переклав йому запитання російською.

Чоловік відповів, що вони нібито в Чечні. Жінка намагалась з'ясувати, звідки дитина. Проте хлопчик нічого не сказав. Чоловік же відповів, що дитина з Києва.

За кадром було чутно чоловічі голоси, які кричали, мовляв, "підуть брати Київ".

Блогерка натрапила на українського хлопчика: дивіться відео

Маленького хлопчика вже впізнали рідні

Спочатку в мережі поширювали інформацію, що хлопчик з відео – це восьмирічний Іван Малиновський, який зник у жовтні 2022 року в Херсонській області.

"Служба розшуку дітей Магнолія" повідомила, що мати підтвердила, що на відео не її син – не Іван Малиновський.

Проєкт "Знайти своїх" у коментарі "УП. Життя", повідомив, що хлопчика з відео впізнали рідні. Його імені у проєкті з пошуку людей не назвали, проте додали – цю інформацію їм надали в поліції.

Росія депортувала тисячі українських дітей

  • Офіс генпрокурора наприкінці лютого 2023 року повідомляв, що Росія депортувала вже понад 16 000 дітей з України. На жаль, вдалося повернути тільки 307 з них.
  • Вже наприкінці березня 2023 року Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України написало, що Кремль незаконно депортував 19 514 українських дітей.
  • Ще орієнтовно 4 390 статусних дітей, до яких відносяться діти-сироти й діти, позбавлені батьківського піклування, перебувають на тимчасово окупованих територіях чи в Росії.
  • Варто додати, що саме за викрадення українських дітей Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт Владіміра Путіна та так званої уповноваженої при президентові Росії з прав дитини Марії Львової-Бєлової.