Про це депутат написав у своєму твіттері.

Як повідомив Гудков, на його адресу надходять численні звернення громадян, а також політичних і громадських організацій, які стурбовані інформацією про зниклих, затриманих і загиблих в Україні російських військових. Зокрема, як зазначає депутат,

Опубліковані прізвища загиблих, фотографії їх могил, а також дані про те, що матеріальна допомога сім'ям загиблих виплачується в залежністі від підписки про нерозголошення, яку командування бере з їх батьків і дружин,— зазначив депутат.

У своєму запиті Гудков підкреслив, що міністерство оборони Росії ніяк не спростовує і не коментує ці дані, "що, з урахуванням широкого громадського резонансу навколо даних подій, викликає у громадян стурбованість і відчуття, що ця інформація може відповідати дійсності".

У зв'язку з цим депутат попросив Шойгу відповісти, чи дійсно в Україні є російські війська, скільки бійців загинуло або було поранено в Україні останнім часом, чи дійсно родичі загиблих отримують компенсації від держави в обмін на мовчання, за що 76 дивізія була нагороджена орденом Суворова , і чи є солдати, чиї прізвища з'явилися в ЗМІ, серед тих, хто служить або недавно звільнився зі збройних сил Росії.

До слова, терористи та регулярні підрозділи Збройних сил РФ зменшили кількість техніки або змінили її на стару в районі Новоазовська через присутність спостерігачів ОБСЄ.