Ціна мальдівського готелю, де зупинявся "слуга" починається від 100 тисяч гривень за добу.

Дивіться також Як "райські" Мальдіви постачають Росії мікросхеми на мільйони та допомагають обходити санкції

Нардеп зупинявся у п'ятизірковому готелі

Заступника голови Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки оборони та розвідки та "Слугу Народу" Юрія Арістова помітили в готелі Waldorf Astoria Maldives. Це п’ятизірковий готель, що знаходиться на найбільшому приватному острові Ітхаафуші на Мальдівах.

Про це журналістам повідомили джерела. Розслідувачі зателефонували в готель, щоб перевірити, чи справді Арістов був там. Виявилося, що нардеп справді проживав у готелі, але наразі вже виїхав.

Ціна проживання на двох в готелі коливається від 100 тисяч до 323 тисяч гривень за добу. Також є пропозиція за понад 1 мільйон гривень за ніч. Яку саме віллу обрав нардеп невідомо.

Сам Юрій Арістов не відповів на дзвінок журналістів. Проте відповіла його прессекретарка. Вона не змогла надати інформацію про місцезнаходження нардепа і підстави виїзду за кордон. Помічниця попросила надіслати журналістський запит. Попри обіцянку відповісти протягом декількох годин, прессекретарка не надала інформацію. Дружина Арістова повідомила, що депутат був у Вільнюсі.

7 липня Юрій Арістов публікував знімки з Вільнюсу, де ймовірно перебував з дипломатичним візитом.

В оборонному комітеті Сейму обговорили постачання установок Nasams, які Литва придбала для української армії,
— підписав фото депутат.

Минулого року Арістова бачили на острові Занзібар в Африці. Вартість проживання в готелі там починається від 170 тисяч гривень.

Виїзд на відпочинок ще одного "слуги"

  • Раніше розслідувачі виявили поїздки на відпочинок за кордон ще одного "слуги" – Богдана Торохтія. Нардеп відпочивав у Болгарії, про що стало відомо з соцмереж його дружини. Торохтій намагався обманути журналістів фейковим фото.
  • Богдан Торохтій є ініціатором законопроєкту про заборону виїзду нардепів. Однак це не заважало йому їздити у "відрядження".
  • Згодом стало відомо, що дружина нардепа володіє нерухомістю у Болгарії біля моря. Ринкова ціна приміщення становить близько 477 тисяч доларів.