Про це в ефірі 24 каналу заявив журналіст-розслідувач Дмитро Гнап.

Читайте також: На журналіста Дмитра Гнапа вилили відро нечистот на Полтавщині: подробиці

"Сесія у липні закінчилася тим, що було вкрадено 14 газових родовищ. Депутати Полтавської облради усіх фракцій проголосували за те, щоб без аукціону віддати всі газові родовища сумнівним фірмам-прокладкам, більша частина яких пов'язана з російським скандальним олігархом Павлом Фуксом. Наша присутність завадила їм вкрасти більше родовищ", – сказав Гнап.

За його словами, у п'ятницю, 19 жовтня без аукціонів сумнівним фірмам передали 4 родовища. На жаль, ці родовища не вдалося відстояти. У загальній кількості, сьогодні хотіли винести 7 газових родовищ на передачу різним фірмам. У таких "фірм" немає ані працівників, ані обладнання, а офіси знаходяться в саунах, ламбардах чи неіснуючих офісах. Тобто сьогодні хотіли вкрасти 7 газових площин, натомість вкрали тільки 4.

Додамо, раніше Гнап збирав акції протесту біля Полтавської ОДА проти надання дозволів на розробку родовищ компаніям, які пов'язані з російським олігархом Петром Фуксом.

Хто такий Дмитро Гнап?Український журналіст, телеведучий, громадський активіст, один із засновників ГО "Громадське телебачення". Займається розслідуваннями. У червні 2018 року заявив, що завершує кар'єру журналіста та буде займатися політикою. Також повідомив, що візьме участь у парламентських виборах в 2019 році.