14 лютого о 12 ранку у Києві у Михайлівському соборі відбулося прощання з Діаною Вагнер. Німецькою дівчиною з українським серцем, передає 24 Канал.

Дивіться також "Чуйна людина, щира патріотка": на фронті загинула відважна бойова медикиня Наталія Бокоч

Врятувала багато життів українських воїнів

Провести в останню путь військову прийшли її рідні, друзі та побратими.

Ця дівчина була справжня донька свого звитяжного народу. Без вагань вона кидалася на порятунок поранених бійців в найгарячіших ділянках фронту. Абсолютна відданість справі, німецька організованість, сфокусованість в діях та швидкість прийняття рішень на тлі медичної освіченості врятували багато життів українських солдатів,
– саме так згадують захисницю бійці Третьої штурмової сотні 49-ї ЗШБ "Карпатська Січ".

Вони наголошують на любові Вагнер до України. Кажуть, ця дівчина понад все прагнула перемоги над ворогом і життя у квітучій деокупованій державі. Хоча її ім'я не траплялося у медіапросторі, Діану любили тут, в Україні.

Вона виконувала свою роботу на фронті без натяку на позерство та піару в соцмережах. Такі люди чесні з собою з друзями та дивляться в очі Богу наприкінці земного шляху,
– наголосили побратими загиблої.

Воювала понад два роки

Діана Вагнер – головний медик Третьої штурмової сотні 49-ї ЗШБ "Карпатська Січ" із позивним "Snake". Вона провела на фронті понад два роки.

Дівчина загинула 30 січня на Сватівському напрямку на Луганщині, рятуючи поранених колумбійських воїнів української армії.

Дивіться також Пройшов АТО і пекло "повномасштабки": на щиті повертається депутат зі Львівщини Микола Габа

Відомо, що Діана народилася 21 червня 1987 року у Німеччині. Вона любила українську культуру та традиції, вивчала мову та чекала на отримання українського громадянства.

Перед церемонією у Києві з Вагнер прощалися у Слов'янську. Про це повідомили у "Карпатській Січі".

"Snake" була "німкенею, що обрала Україну як свій дім. Бойовий медик, вона врятувала десятки життів січовиків та здобула вічне життя на полі бою,
– заявили там.

Кадри із церемонії прощання з Діаною Вагнер / Фото Валентини Поліщук