Таку думку в інтерв’ю для El Pais висловив колишній посол США в Іспанії Алан Соломон.

Читайте також: Небачена слабкість "корисного ідіота" Путіна, – експерти про заяву Трампа щодо Росії

Американський дипломат не відкидає можливості того, що Росія могла докласти зусиль до того, що наразі відбувається у Каталонії, як до цього РФ втрутилася у вибори в США. На його переконання, адміністрації Трампа варто сприймати кіберзагрозу з Росії зі всією серйозністю і кинути всі інтелектуальні, фінансові та військові ресурси, щоб їй протистояти. Тому "загравання" президента Америки із Путіним "абсолютно немислимі", переконаний Соломон.

Мені здається дикістю те, що президент (Дональд Трамп – "24") критикує американські розвідслужби і виступає на захист Володимира Путіна. Це абсолютно немислимо. Як би там не було, але вибори відбулися, і до їх результатів потрібно ставитися з повагою. І ці підсумки можуть бути спростовані тільки голосуванням,
– висловився екс-посол для іспанського видання.

Нагадаємо, Дональд Трамп та Володимир Путін провели нетривалі перемовини у кулуарах саміту країн Азійсько-Тихоокеанського економічного співробітництва, що відбувся у В’єтнамі.

Президент США встиг поговорити з Путіним про втручання Росії в американські вибори. Зокрема, лідер Білого дому заявив, що російському лідеру вдалося переконати його у тому, що РФ не намагалася вплинути на президентську гонку в США минулого року.

Читайте також: Дотик Трампа до Путіна: соцмережі глузують над повідомленнями про зустріч президентів