Про інцидент повідомила Ліза Кедич. Вона розповіла, що дітей тримали у неналежних умовах і не давали бачитися з батьками.

Важливо Не встигла на маршрутку і пішла до подруги: знайшли зниклу 13-річну дівчину з Рівненщини

Жінка пояснила, що путівки до злощасного табору для оздоровлення дітей спортивна команда отримала від КМДА. Але на місці з'ясувалося, що умови проживання для дітей там моторошні, а персонал перетворив місце відпочинку на справжній концтабір.

Це не табір, це концтабір: охорона з кийками та газовими балончиками, ганяють дітей і батьків від воріт, які хочуть поспілкуватися. Кімнати не відповідають дійсності на фото. У кімнаті по 6 – 9 осіб, розеток немає, в кращому випадку – одна на кімнату,
– поскаржилася панні Ліза.

Вона додала, що дітей утримувати у жахливих умовах: в кімнатах жуки та дохлі мухи, під матрацами – клопи, харчування було огидне та одноманітне.

Як жили діти у таборі: дивіться відео

Дітей у таборі били

Крім того, жінка опублікувала відео, яке зняли діти. На кадрах молода вожата б'є дитину, а потім лається з тими дітьми, які все це зняли. Як зазначила Ліза Кедич, дітей почали залякувати, щоб вони видалили відео з телефону. Але вони встигли його відправити батькам.

Керівництво дитячого табору наразі не прокоментувало інцидент.

Вожата била дитину: дивіться відео

Умови у таборі "Прибережний", що на Херсонщині / Фото Лізи Кедич