Дівчина виклала в ТікТок відео, на якому вона із, ймовірно, подругою танцює під російську пісню зі словами: "Ми стріляємо по х*хлах. Пі*ари укропи, підставляйте ж*пи", передає 24 Канал.

Читайте також Мера Полтави Мамая суд не відправив під варту: його підозрюють у держзраді

Дівчину затримало СБУ

Після цього дівчину знайшли працівники СБУ та провели з нею бесіду. У мережі з'явилося відео, де вона просить вибачення за опублікований ролик.

"Я не усвідомлювала, що даний звукозапис може образити честь та гідність громадян України, наших військовослужбовців, що захищають нас з вами", – заявила вона.

Потім вона сказала, що засуджує російську агресію засуджую агресію та всі злочинні дії країни-терористки. Дівчина також додала, що усвідомила свою провину.

Скандальний ролик дівчини з Рівненщини: дивіться відео

Черговий скандал у мережі

Нещодавно блогерка з ніком shesvaleriia у мережі TikTok виправдовувала росіян. Зокрема, вона заявила, що скинути російську владу не так легко, а "простий народ" нібито ні в чому не винен. Водночас блогерка цинічно заявила, що українці "перетворюється на тварин".

Shesvaleriia виклала у своєму TikTok ролик з аркушами паперу в руках. На них були абсурдні написи. Зокрема:

  • "я українка і я бачу, що мій народ перетворюється в тварин",
  • "викрикуючи, що росіяни повинні вийти на протести, задумайся сам: чи вийшов би ти на протест, ризикуючи власним життям? Вдома чекає сім'я, а ти повернешся або з відбитими нирками, або зґвалтованим у відділку, а може взагалі не повернешся",
  • "бажаючи смерті простим людям, чим ви кращі за них",
  • "скинути діючу владу ні**я не просто, як здається",
  • "ніхто не хоче їхати вмирати на війну… вибору немає. Не у всіх є можливість виїхати" та інші.