Фото та відео новорічної ялинки в Керчі з'явилося в мережі. Зокрема, ними поділився й активіст Сергій Стерненко.

Читайте також Вирішальні місяці війни та зимовий наступ на Київ: про що цього тижня писали західні ЗМІ

Патріотична ялинка в Керчі

Стерненко зауважив, що "в тимчасово окупованому Криму диверсія". Бо ж ялинку в Керчі вбрали синьо-жовтими іграшками. Також синьо-жовтими вогнями запалали вулиці міста.

Активіст стверджує, що окупаційна влада вже шукає винних.

У Керчі поставили ялинку з жовтими та синіми іграшками. З такими ж кольорами вуличне освітлення. Окупаційна адміністрація проводить перевірку та обіцяє покарати винних (не жарт), – зазначив Стерненко.

Синьо-жовта ялинка у Керчі: дивіться відео

Окупанти тероризують місцеве населення в Криму

  • Ситуація у тимчасово окупованому Криму залишається напруженою. Репресії активістів та кримських татар набирають обертів.
  • Раніше ми повідомляли, що у Криму вже немає населеного пункту, де не було арештів людей за те, що вони просто слухали українські пісні в громадському місці.
  • Переважно людей штрафують на 30 тисяч рублів. Зазначають, що можливості виїхати з Криму є, однак їх стає все менше. Станом на сьогодні відносно безпечний шлях – через територію Росії.
  • Російські окупанти готуються відбивати атаки українських військових в Криму. Загарбники намагаються додатково укріпити берегову лінію на півострові.
  • Українська розвідка повідомила про те, що окупанти намагаються додатково укріпити берегову лінію, побоюючись висадки українського десанту.