Про це Куров повідомив у коментарі російському телеканалу "Дождь".

Читайте також: Сенцов припинив голодування: офіційна заява Федеральної служби виконання покарань

Ми дві години тому разом з адвокатом розмовляли із заступником начальника колонії, який ні слова не сказав про припинення голодування, тому мені ця ситуація здається дивною,
– заявив колега Сенцова.

Він також підтвердив інформацію про те, що наразі адвокат політв'язня Дмитро Дінзе зустрічається зі своїм підзахисим, тому не може оперативно прокоментувати цю інформацію.

Додамо, що раніше глава Ради з прав людини при президенті РФ Михайло Федотов заявив, що Сенцов підписав заяву про припинення голодування в присутності своїх адвокатів.

Нагадаємо, вранці 5 жовтня російська влада повідомила про те, що український режисер Олег Сенцов, якого незаконно утримують у російській колонії в Лабитнангі, припинив голодування. Мовляв, російські медики вмовили політв'язня та "підказали йому, що життя триває".

За що в Росії засудили Олега Сенцова?Його затримали 11 травня 2014 року на території окупованого Криму та звинуватили в підготовці теракту на півострові під час незаконної анексії Росією. Пізніше його звинуватили у зберіганні зброї та вибухівки. У серпні 2015 року в Росії Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму в місті Лабитнангі. А 14 травня 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів, утримуваних у Росії та в окупованому Криму.