Як розповів заступник міністра Володимир Левчук, у "Дії" будуть не лише посвідчення учасника бойових дій, а всіх категорій, якими опікується Мінветеранів.

Важливо Українці зможуть реєструвати прописку онлайн: у Раді підтримали нову електронну послугу

Крім того, відомство розробляє концепцію та опрацьовує реалізацію пільгового електронного квитка. За словами Левчука, це буде початком і інструментом для подальших сервісів.

Також Мінветеранів працює над запуском онлайн-платформи підтримки ветеранської підприємницької ініціативи G2VEI (Government to Veterans Entrepreneurial Initiatives).

Ми хочемо об'єднати низку онлайн-платформ, які наразі створені, щоб максимально розширити аудиторію для доступу до цих сервісів,
– додав Левчук.

Що відомо про "Дію"

  • Це застосунок з цифровими документами, який розробило Міністерство цифрової трансформації України. За допомогою нього українці можуть отримати державні послуги в онлайн форматі.
  • Станом на липень 2021 року у "Дії" можна оплатити штрафи за порушення ПДР, ознайомитися з виконавчими провадженнями, записатися до листа очікування на вакцинацію, підписати петиції, замінити посвідчення водія.
  • І це ще не весь перелік послуг, якими українці можуть скористатися за допомогою "Дії". Ба більше, цей список постійно оновлюється.