Очільник Обласної військової адміністрації регіону Сергій Лисак повідомив у телеграмі, що Сили оборони вправно виконали свою роботу. "Ми витримали атаку", – наголосив він.

Зверніть увагу Потужний вибух та "бавовна": у Бєлгородській області спалахнула пожежа

Дніпро зазнав потужної атаки ворога вночі 22 травня

О 04:25 глава Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак оприлюднив повідомлення з першою офіційною інформацією про атаку росіян на регіон.

Завдяки Силам оборони ми витримали атаку. Деталі згодом. Поки нічого не коментуємо. Поставтесь серйозно до правил воєнного стану,
– написав він.

Дещо раніше, о 3:44, Лисак просив мешканців області зберігати спокій та залишатися в укриттях до кінця тривоги. Власне, тривогу оголосили на Дніпропетровщині ще о 2.28.

За твердженнями моніторингових пабліків у соцмережах, регіон, попередньо, зазнав комбінованої атаки ворога із застосуванням ракет Х-22, Х-101/555 та "Шахедів". О 04.05 у Дніпропетровській області оголосили відбій. Утім, тривога в усіх інших областях станом на 4.40 триває.

Що цікаво, міська влада поставилася до атаки навіть із відносним гумором. Зокрема, мер Дніпра Борис Філатов наразі обмежився таким коментарем: "Поліз за ковбасою в холодильник…Чому завжди після обстрілів хочеться їсти?"

Зауважмо, увечері 21 травня Росія завдала ракетного удару по Харківщині. В епіцентрі опинилося селище Циркуни. За попередніми даними, росіяни атакували ракетами С-300.