Успішний бізнесмен, який заробив капітал на московській біржі і повернувся до рідного Дніпропетровська. Бізнес-партнер Ігоря Коломойського та член наглядової ради "Укрнафти".

Донедавна він залишався не публічним підприємцем, який пережив кілька замахів на своє життя, вперше став відомий всій Україні півтора року тому, коли став заступником голови Дніпропетровської облдержадміністрації.

На цій посаді у службовому кабінеті дав чи не перше велике інтерв'ю журналістам. Після відставки Коломойського, Корбан теж залишив свою посаду. Перед цим він встиг посваритися з тодішнім головою СБУ Наливайченком, який звинуватив команду Коломойського і особисто Корбана у низці злочинів.

Читайте також: Коломойський вперше прокоментував затримання Корбана

Після цього його запрошували до Генпрокуратури у справі про зникнення голови Державного земельного агентства Дніпропетровщини. Визволяти його приїхали народні депутати. Кримінальних справ проти себе Корбан нарахував, аж вісім.

Попри це, влітку 2015-го Корбан очолив політичну партію УКРОП. Інтригуюча назва розшифровується як "Українське об'єднання патріотів". Від нової політ сили вихідець з Дніпропетровщини намагався потрапити до парламенту на проміжних виборах у Чернігові. Там він програв, однак прославився роздачею гречки місцевим бабусям, за що отримав прізвисько "Маршал Гречка".

Читайте також: Політолог пояснив, навіщо влада затримала Корбана

На місцевих виборах Корбан змагався за крісло мера Києва, але теж програв. Натомість УКРОП увійшов до низки міських рад. А в Дніпропетровську член партії Борис Філатов бореться за крісло мера у другому турі.

Автор сюжету — Олексій Затворницький.